Manufaktura Kamienia – kamień naturalny, płytki ceramiczne, impregnaty, kleje

O Nas

Wiedza. Doświadczenie. Pasja.

Manufaktura Kamienia to nowopowstała firma zajmująca się dystrybucją kamienia naturalnego oraz płytek ceramicznych, a także sprzedażą materiałów specjalistycznych. Założona została przez wieloletnich, doświadczonych pracowników branży. Będąc aktywnymi na rynku kamieniarstwa, dostrzegliśmy potrzebę stworzenia miejsca, które wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom i zadowoli naszych przyszłych klientów.
Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w doborze idealnych rozwiązań, odpowiednio dopasowanych do potrzeb i oczekiwań. W naszej ofercie znajdują się tylko sprawdzone produkty, co do których możemy dać gwarancję najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w branży, pragnąc tym samym dotrzeć do Państwa zapewniając produkty w konkurencyjnych cenach.

Kamienie naturalne od lat królują w budownictwie, a od niedawna stały się również przepięknym uzupełnieniem wnętrz. Odpowiednio przygotowane i dobrane nadają charakter, elegancję i klasę idealnie komponując się z aranżacją.

 

Dariusz Urbanik – założyciel

Współpraca

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, bądź uzyskaniem najlepszych możliwych opcji, skontaktuj się z nami! Wybierzemy ofertę uwzględniając specjalne oferty cenowe.

Co mówią Klienci