Manufaktura Kamienia – kamień naturalny, płytki ceramiczne, impregnaty, kleje

Dekoracja wnętrz kamieniem naturalnym

Salon z płytkami kamiennymi na ścianie

Dekoracja wnętrz kamieniem naturalnym

Kamienie naturalne niesamowicie prezentują się w aranżacji, podkreślając wnętrze. Odpowiednio użyte nadają styl i charakter, jednocześnie pozostawiając ciepłe, przytulne wrażenie.

 

  • Kamienna obudowa kominkawnętrze domu - kamień naturalny

Wieczory przy kominku z kubkiem aromatycznej herbaty i książką, czy kieliszkiem wina po ciążki dniu.. Marzenie 😉 Aby było jeszcze przyjemniej, zadbajmy o szczegóły. Obudowanie kominka kamieniem to świetny sposób, by dodać klasy aranżacji. Ponad to odporny na wysokie temperatury kamień sprawdzi się w przypadku zaprószenia ogniem czy pożaru. Zwłaszcza, gdy we wnętrzach mamy dużo drewnianych elementów. Gdy dodatkowo zdecydujemy się na kamień odporny na zabrudzenia, łatwiej utrzymamy kominek i jego otoczenie w czystości.

 

  • Kamienna ściana dzieląca przestrzeń

Niejednokrotnie mały metraż mieszkania sprawia, że sięgamy po praktyczne rozwiązania. Jednym z nich jest oddzielenie np kuchni i salonu czy jadalni i kuchni ścianką działową. Kiedy do dekoracji użyjemy kamieni naturalnych, funkcjonalny pomysł również pięknie wyrazi styl naszego wnętrza, wzbogacając aranżację.

 

  • Kamienne kafelki

Salon, łazienka czy kuchnia? A może sypialnia? 😉 dekoracja kafelkami naściennymi z kamieni naturalnych sprawdzi się na wielu polach. Odpowiednio dobrane i ułożone kafelki będą wyjątkowym akcentem w pomieszczeniach.

wnętrze łazienki - kamień naturalny

  •  Połączenie drewna i kamienia

Ciepło drewna oraz elegancja kamieni naturalnych łączy.. bliskość natury.  Dzięki temu  oba materiały, chociaż różne – mogą stworzyć idealne połączenie zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i rustykalnych, nowoczesnych czy stylizowanych na hygge. To rozwiązanie świetne zwłaszcza w salonie, sypialni czy łazience, które z reguły stanowią dla nas miejsce odpoczynku oraz relaksu. Zastosowanie odpowiedniego oświetlenia uwydatni walory takich dekoracji.

 

  • Nietypowy odcień kamiennej ściany

Kamień nie jedno ma imię.. I też nie jeden kolor. Różnorodność barw, wzorów, a przede wszystkim naturalnych struktur kamieni naturalnych w aranżacjach, pozwoli uzyskać unikatowe wnętrza. Znajdziemy odcienie brązu, czerwieni, fioletu, beżu, a nawet błękitu czy zieleni.

 

W naszej Manufakturze znajdziecie Państwo szeroką game kamieni naturalnych.

Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *